Teddy Eddie STANDARD
(4-5 lat)

Chociaż na tym poziomie dzieci korzystają już z podręczników, to na zajęciach wykorzystują je tylko częściowo, bo nasza doświadczona kadra stawia przede wszystkim na zabawy językowe, taniec, śpiew i integrację dzieci. Po tym kursie dziecko będzie w stanie rozpocząć swoje pierwsze rozmowy po angielsku. Pozna mnóstwo słów w zdaniach i kontekstach, będzie też korzystać z języka obcego w trakcie gier i zabaw.

 • poziom: początkujący, kontynuujący
 • wiek: 4-5 lat
 • zajęcia: 2 razy w tygodniu po 35 minut
 • grupy: do 10 osób

Pakiet edukacyjny Teddy Eddie STANDARD zawiera:

 • podręcznik
 • poradnik dla rodziców
 • dostęp do nagrań z kursu
 • dostęp do materiałów deDOMO
 • dostęp do aplikacji Plac Zabaw online
 • sekretną książeczkę
 • teczkę z rączką
 • dyplom oraz upominek na zakończenie kursu