Poznajmy się!

BigStep to szkoła językowa funkcjonująca w Tczewie. W ciągu roku szkolnego 2022/2023 nasz kurs ukończyło ponad 50 kursantów w różnym wieku. Stawiamy na rozwój najmłodszych – korzystamy z innowacyjnych metod nauczania.

Jako jedyna szkoła językowa w Tczewie i okolicy korzystamy z programów przygotowanych przez EduBears: Teddy Eddie dla najmłodszych oraz Savvy Ed dla starszych dzieci.

Jesteśmy oficjalnym centrum przygotowującym do egzaminów Cambridge English Qualifications. Ponadto, mamy w swojej ofercie kurs języka polskiego dla obcokrajowców. Języka angielskiego uczymy nie tylko dzieci, ale też młodzież i dorosłych.

Chętnie się szkolimy, ale możemy też szkolić innych – w 2023 roku otrzymaliśmy wpis do Rejestru Placówek Szkoleniowych.

Już w trakcie pierwszego roku działalności, szkoła BigStep otrzymała nagrodę i wyróżnienie od Prezydenta Miasta w uznaniu „za nową jakość na rzecz języka angielskiego oraz wprowadzenie nowoczesnych metod na rynku tczewskim”.

Chętnie włączamy się w działalność społeczną i integracyjną, łamiącą wszelkie bariery, dlatego realizowaliśmy projekty integracyjne dla dzieci z Ukrainy

W naszej głównej siedzibie przy ul. Lipowej 5 w Tczewie, oferujemy zajęcia logopedyczne, prowadzone przez Izabelę Deptulską z Pracowni Mowy

Szkołę Językową BigStep tworzy doświadczona kadra:

• Kseniia Taranova – właścicielka, lektorka i metodyczka,
  • Karolina Brzezinska – lektorka, studentka filologii angielskiej z pedagogiką.

„Uczniowie pokochają angielski”

Właścicielką i lektorką w Szkole Językowej BigStep jest Kseniia Taranova. Z Waszych opinii wynika, że ma wielkie serce i wyjątkowe podejście do dzieci! 🙂

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. W. O. Suchomłynskiego (kierunek filologia angielska). Certyfikowana lektorka i metodyczka, prywatnie mama 4-letniej córeczki.

„Potrafię sprawić, że uczniowie pokochają angielski. Jestem nie tylko nauczycielem, przede wszystkim jestem przyjacielem, który potrafi delikatnie i z troską poprowadzić ucznia przez często niełatwą ścieżkę edukacyjną” – mówi właścicielka Szkoły Językowej BigStep w Tczewie.

Kseniia Taranova zajmuje się również działalnością społeczną.