Cambridge English Qualifications

Nasza szkoła posiada status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge English Qualifications i jest partnerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL277. Do pierwszych egzaminów będziemy przygotowywać dzieci już w wieku 8 lat

Cambridge English Qualifications pozwalają uczyć się angielskiego bardziej efektywnie. Krok po kroku, wyznaczają jasny i możliwy do osiągnięcia cel językowy.

Egzaminy do jakich można przystąpić w ramach Cambridge English Qualifications: Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools, A2 Key, B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency, B1 Business Preliminary, B2 Business Vantage, C1 Business Higher.

Szczegóły dotyczące egzaminów znajdziecie na oficjalnej stronie Cambridge.