TEDDY EDDIE

To innowacyjna metoda, która polega na „zanurzeniu” w języku dzieci w wieku od 2 do 7 lat.

Teddy Eddie to psotny miś, z którym nauka jest prawdziwą zabawą.

SAVVY ED

To ambitna ścieżka nauki angielskiego dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat, która pozwala dojść do poziomu Young Learners (A2). To kontynuacja dotychczasowych ambitnych kursów językowych.

CAMBRIDGE ENGLISH QUALIFICATIONS

Szkoła Językowa BigStep posiada status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge English Qualifications. Do pierwszych egzaminów przygotowujemy dzieci już w wieku 8 lat.

SZKOLNE I MŁODZIEŻOWE

Dla młodzieży w wieku od 11 lat oferujemy zajęcia z języka angielskiego stawiające na konwersacje.

Przygotowujemy także do egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminu maturalnego.

DOROŚLI

Uczymy języka angielskiego osoby dorosłe, w małych, kameralnych grupach. To zajęcia dla początkujących.

JĘZYK POLSKI

Obcokrajowcy, którzy chcą nauczyć się języka polskiego, mogą skorzystać z naszych kursów dla początkujących, A1/A2 oraz z zajęć dla młodzieży.